Toekomstbestendig rijden: de keuze van familie Op de Hoek

Voor familie Op de Hoek was het belangrijk om een betrouwbare auto te vinden voor de toekomst, zodat ook mevrouw Op de Hoek en hun dochter zorgeloos op weg kunnen met zo’n alleskunner van een Honda Jazz.

De reis van Den Haag naar Alkmaar werd ingezet en het contact was meteen fijn. En Hoewel een importauto in eerste instantie niet de voorkeur had, besloot de heer Op de Hoek na zorgvuldig onderzoek en deze Jazz aan de lijve te controleren en het zelf ervaren met een proefrit. En met succes: Een mooie Jazz Hybrid e:HEV met weinig originele kilometers – compact, ruim en met een prettige hoge instap, klaar voor vele mooie reizen.

En daar waar het hart eerst bij een Frans automerk lag, viel de keuze uiteindelijk op deze fantastische Japanse Honda Jazz Full Hybrid: Die staat immer voor duurzaam, comfortabel en is perfect passend bij alle wensen.

Met hun dochter tezamen, (wel zo handig ook voor de uitleg) werd deze prachtige en complete Jazz Elegance Hybrid afgelopen zaterdag afgehaald.

Wij bedanken de familie Op de Hoek voor het vertrouwen en wensen hen samen veel veilige, plezierige kilometers toe waarbij we vragen om hem samen op lange termijn te berijden! 🚗💚