De kleur stond vast, de verrassing bleef!
De heer en mevrouw Sloof maken de overstap naar het nieuwste model Honda Jazz. Na met veel plezier in hun Jazz Executive te hebben gereden, was het tijd voor iets nieuws: de Jazz Advacne Crosstar!
Over één ding waren ze het direct eens: de nieuwe Jazz moest en zou in de kleur Sage Green komen. En dat zonder de kleur ooit in het echt gezien te hebben! Er was alleen één probleem: Sage Green was op dat moment uitverkocht en niet meer leverbaar. Toch liet Justin het er niet bij zitten en wist hij nog één exemplaar in deze gewilde kleur voor de familie Sloof te bemachtigen.
Hoewel de kleurkeuze dus al vaststond, had de heer Sloof op de dag van aflevering toch nog lichte zenuwen. Zou de kleur in het echt net zo mooi zijn als ze zich hadden voorgesteld?
Toen de nieuwe Jazz werd onthuld, verdwenen die zenuwen direct. Wat een prachtige kleur! De keuze bleek helemaal raak.
Wij wensen de heer en mevrouw Sloof heel veel veilige en plezierige kilometers toe met hun prachtige nieuwe Honda Jazz Crosstar in Sage Green en bedanken hen hartelijk voor het vertrouwen in Honda-Welman!







